MS na Facebooku:Mistrovství světa v hokeji 2015 - Česko, Praha a Ostrava

Nové stránky o MS v hokeji 2017 na mistrak.cz!


MS v hokeji 2015 online přenos, živě

Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 bude vysílat živě v přímém přenosu kanál České televize ČT sport a vy jej tak můžete sledovat online. Pro spuštění online přenosu MS v hokeji 2015 musíte mít nainstalovaný aktuální flash player.

Poslední zápas Česka: 17.5. od 16:15hod. | Česko vs. USA

sponzorované odkazy

» Přehrávač ČT sport (po kliknutí se otevře nové okno s živým přenosem)
» Přehrávač ČT sport Extra #1
» Přehrávač ČT sport Extra #2

Pro zobrazená lepší kvality obrazu online vysílání najeďte myší na "404p" a následněte klikněte na vyšší číslo (např. "720p"). Chcete-li sledovat živé vysílání přes celou obrazovku, klikněte na ikonku [ ] mezi číslem 404p a ovládáním hlasitosti.

Fanouškem České repre
Nový televizní magazín z televize.
Přepodvěď počasí www.Windyty-pocasi.cz - weather forecast.
© MS v hokeji 2015 aktuálně.
Zajišťuje veryMedia s.r.o.